Cosmo EL Tigre AT LT245/75R16 120/116S E Tire
SKU: WM-181584870 Category:
Description
  • An all-season tire
  • An all-season tire
  • Wheel/Rim Not Included
  • Product May Vary From Picture
Specifications
Tire Diameter: 16 in
Construction Type: Radial
Tire Size: LT245/75R16 120/116S E
Brand: Cosmo
Vehicle Type: Light Truck
Tire Width: 245 mm
Tire Aspect Ratio: 75
Wheel Diameter: 75 in